Domů / O nás

O nás

AS Nábytek z masivu - jsme firma zabývající se výrobou nábytku a dekorací z masivních exotických dřevin nebo přírodních materiálů. Dle přání zákazníka vyrobíme nábytek na zakázku.

Díky vlastní výrobě a přímému dovozu nabízíme nábytek za bezkonkurenčních podmínek na českém trhu.

Navrhujeme a realizujeme interiéry rezidenčních i komerčních prostor, naše společnost se specializuje mj. na vybavení restauračních a hotelových prostorů.

PRODEJ NÁBYTKU

V sortimentu naleznete interiérový i zahradní nábytek od stylu moderního, industriálního, retro a vintage. V nabídce máme také i stále oblíbený koloniální nábytek.

V nabídce jsou teakové jídelní stolysedací nábytek různých stylů a z různých materiálů. Dále u nás najdete postelekonferenční stolykomody nebo knihovny. Všechny tyto produkty jsou designově zajímavé a originální.

 

Materiály z kterých přímo v Indonésii vyrábíme jsou teak, mango, mahagon, železnični dřevo tzv. railway wood. V nabídce máme také nábytek z unikátní dřeviny Suar z Bornea. Nejvíce nábytku je vyrobeno ze starého teakového dřeva (recycled teak wood).

Někdy teakové dřevo pochází z rozebraných indonézských lodí. Exotický nábytek dále kombinujeme s dalšími prvky (hovězí kůže, sklo, nerez, kámen). Tyto zajímavé kombinace umocní nevšednost našeho nábytku.

 

Přijďte se podívat na prodejnu a podívejte se co nabízí exotická jihovýchodní Asie.

 

"Při setkání námi nabízeným nábytkem z dřevin daleké Indonésie okamžitě poznáte, že jde o něco unikátního, co není běžně k vidění. Smysl a cit pro detail, důraz na kvalitu a dlouhou životnost všech našich produktů Vám zaručuje naše společnost.  Rozvíjíme vlastní know-how a rozšiřujeme neustále naše portfolio. Jsme specialistou na trh v Indonésii, máme jedinečné a neomezené možnosti, které u jiných firem jen těžko budete hledat."

 

 

Zakázková výroba nábytku na míru a vymýšlení originálních návrhů interierů i exteriérů

 

© Používáme oXyShop